Haber

Sinema Salonları Temmuz Ayında Dolup Taşacak !

Temmuz 2023 biz sinema severler için muhteşem bir ay olacak. Her gün yeni dizi ve filmlerin çıktığı dijital platformlar nedeniyle eski hevesler bitmiş olsa bile bu ay fazlasıyla heyecan verici.

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

Görevimiz Tehlike serisi 30. yılını doldururken hala sinema salonlarını doldurabilmesi büyük bir başarı. Tabi bunda Tom Cruise’un dublörsüz yaptığı aksiyon sahnelerinin payı büyük. Dead Reckoning filminin casustan aksiyona kaymasını ise beğenmeyenler olabilir. 14 Temmuz tarihi ile beklediklerimiz arasında ilk izleyeceğimiz film bu olacak.

Barbie

Başrollerini son zamanların parlayan genç yıldızı Margot Robbie ve yakışıklı aktör Ryan Gosling paylaşıyor. Filmin yüzeysel basit bir film olacağından endişe eden insanlar var. Ancak Margot Robbie’nin Letterbox hesabında Truman Show, Barbie filmine hazırlanmak için izleye eklemiş. Fragmanlardan da anlaşılacağı üzere oyuncak dünyasından kaçıp gerçeği arayan bir hikaye izleyeceğiz. Fragmanda bütün elementleri göstermedilerse dolu dolu bir film bizi bekliyor. Vizyon tarihi ise bir sonraki filmimiz Oppenheimer ile aynı zamanda: 21 Temmuz

Oppenheimer

Görsel efektlerin ve büyük çalışmaların üstadı Nolan’dan biyografi filmi izleyeceğiz. Atom bombasının mimarı olarak da adlandırılan fizikçi Robert Oppenheimer’ın hayatını konu alan film izleyici kadrosu ile büyülüyor: Cillian MurphyEmily BluntMatt Damon, Florence PughRobert Downey JrGary OldmanKenneth BranaghCasey Affleck ve Rami Malek.

Açıkçası 3 filme de sinemada gitmek istiyorum. Oppenheimer’ı izlemek için en kaliteli sinemaya gideceğime eminim. İyi seyirler!

Ziyaretçi