Haber

Hugh Jackman Deadpool 3 İçin Yeniden Wolverine

Deadpool karakterini canlandıran Ryan Reynolds, akşam saat 23.55 ‘te Twitter hesabında bir tanıtım videosu yayınladı. Bir kanepede otururken; önce Deadpool 3 duyurusu yapılmayan D23’e katılamadığı için “üzgün olduğunu” bildirirken, üçüncü Deadpool filminin 6 Eylül 2024 Marvel evrenine katılacağını duyurdu.

Tanıtımı yaptıktan sonra Reynolds’ın birkaç hazırlık sahnesiyle karşılaşıyoruz. Kanepeye tekrar döndüğümüzde, arka plandan Hugh Jackman geçerken, Ryan Reynolds. “Bir kere daha Wolverine oynar mısın?” Diye soruyor. Hugh Jackman kısaca; Olur diye cevap veriyor. Böylece Wolverine’in yani Hugh Jackman’ın yeniden döndüğünü söyleyebiliriz. 2017 yılında Logan filminden sonra yapımcılar, Logan karakterinin Wolverine olarak son filmi olduğunu ve bunu Hugh Jackman tarafından istendiğini söylemişlerdi. Disney, X-Men’ in haklarını elde ettiğinde bile Jackman; yeni aktörlerin kendi yerine geçmesi için heyecan duyduğunu belirtmişti.

İki aktörün aynı zamanda sıkı iki dost olduğunu sosyal medya paylaşımlarından biliyoruz. Beraber rol almak istedikleri bir projeye de sıcak bakıyorlardı. Şimdi bu ikiliyi görebilmek için tek sorun Eylül 2024’ü beklemek gibi duruyor. X Men: Origins Wolverine filmindeki karşılaşmalarını telafi ederler belki.

Kim bilir?…

Hey Ziyaretçi ! Şimdi Odalar’da Deadpool 3 filmi hakkındaki tartışmaya katıl ve görüşlerini belirt.

Ziyaretçi