Haber

LOTR: The Rings of Power’dan Yeni Bir Klip Yayınlandı

Amazon, gösterimine 1 aydan kısa süre kalan The Rings Of Power dizisi için tanıtım faaliyetlerine devam ediyor. Bu kapsamda, 2 Eylül’de gösterime girecek olan ve milyonlarca kişinin dört gözle beklediği The Lord of The Rings: The Rings Of Power dizisinden son bir tanıtım klibi yayınladı.

Oyuncuların süreç ile ilgili heyecanlarına tanık olduğumuz ve Amazon’un Orta Dünyası‘ndan birkaç yeni sahne görebildiğimiz klibi aşağıda izleyebilirsiniz.

Hey Ziyaretçi ! Şimdi Odalar’da LOTR: The Rings of Power dizisi hakkındaki tartışmaya katıl ve görüşlerini belirt.


The Rings of Power Neyi Anlatıyor?

Yapımcılığını Amazon’un üstlendiği ve bu sonbahar Prime Video’da yayınlanacak olan dizi, zaman olarak Orta Dünya’nın 2. Çağında geçecek. Galadriel ve Elrond’un ekseninde gelişecek olayları konu alan Güç Yüzükleri, ilk sezonunda Sauron’un yükselişi ve Numenor’un yozlaşmasını bizlere sunacak.

The Rings of Power Ne Zaman Çıkacak?

The Lord of The Rings dizisinin ilk sezonu Rings of Power, 2 Eylül 2022’de Prime Video üzerinden izlenebilecek. Bölümler haftalık yayınlanacak ve toplamda 5 sezon sürmesi bekleniyor.

Oyuncular – Cast

Morfydd Clark’ın Galadriel olarak karşımıza çıkacağı dizide, Robert Aramayo Elrond rolünü üstleniyor. Sauron’u ise tüm formları için birkaç farklı oyuncunun oynaması bekleniyor. Diğer oyunculara dizinin IMDB sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi