Haber

The Flash Filminin Devam Filmi Gelecek Mi?

Warner Bros. Discovery büyük CinemaCon panelini gerçekleştirdi ve bu yıl çıkaracakları tüm filmleri sergiledi. Bu filmler arasında DC Studios’un The Flash, Blue Beetle ve Aquaman and the Lost Kingdom gibi projeleri yer alıyor. İlk gösterime giren film, The Flash hakkında basın üyelerinden ilk tepkileri aldık. The Flash beğeni topluyor, dolayısıyla devam filminin olup olmayacağına dair sorular var ve şimdi yönetmen Andy Muschietti’nin bir cevabı var. ComicBook.com ile konuşurken Muschietti, The Flash devam filminin olup olmayacağını açıkladı.

Andy Muschietti, The Flash Devam Filminin Olup Olmayacağını Açıklıyor

Muschietti, “Bunun hakkında konuşmadık. Sanırım hepimiz bu filmin nasıl olacağını bekliyoruz,” dedi. “Elbette başarılı olursa özellikle hikayeye devam etme heyecanı var. DC’de yeni bir yapılanma var ve şu anda inşa ediliyor. Soru şu, bu yeni mimari bu hikayeyi içerecek mi? Çoklu evrenin iyi tarafı, bu mümkün olmasıdır. Çoklu evren, bu farklı dünyaların varolup etkileşime girmesini sağlar. Umarım evet. Henüz bilmiyoruz. Bu gerçek.”

Ben Affleck, The Flash’in Batman Olarak En İyi Çalışması Olduğunu Söylüyor

Affleck, yakında çıkacak olan Air filminin tanıtımını yapıyordu ve The Flash hakkında bazı yeni detaylar ortaya çıkardı. Smartless Podcast’inde konuşan Affleck, Gal Gadot’un The Flash’daki kısmına dair kısa bir bilgi verdi.

Affleck, “Bu şimdiye kadarki en iyi Batman performansım! Adamı oynamayı sonunda çözdüm! Biliyorum ki bıraktım ama şimdi anladım! Audition’u yapıp eve giderken aklıma geliyor,” dedi. “Spoilere girmediğime emin olmak istiyorum, ama kötü adamlarla meydana gelen büyük bir yangında Wonder Woman tarafından kurtarılıyorum,” diye açıkladı. “Gerçeğin Lassosuyla kurtarıyor beni, bu yüzden Batman hayatı ve işi hakkında gerçek duygularını açıklıyor. Bekle bir dakika; şimdi anladım!”

The Flash Filminin Konusu Nedir?

Warner Bros., filmin konusunu şu şekilde anlatıyor: “Barry, geçmişte yaşanan olayları değiştirmek için süper güçlerini kullanarak zamanda geri gitmeye çalıştığında “The Flash”da dünyalar çarpışır. Ancak yanlışlıkla geleceği değiştirdiğinde ve General Zod’un geri döndüğü ve kıyamete tehdit oluşturduğu alternatif bir gerçeklikte sıkışıp kalır ve başvurabileceği hiçbir Süper Kahraman kalmaz. Eğer Barry, emekliye ayrılmış oldukça farklı bir Batman’i ikna edebilirse ve hapsedilmiş bir Kriptonluyu… kurtarabilirse. Sonunda dünyayı kurtarmak ve bildiği geleceğe dönmek istiyorsa, Barry’nin tek umudu hayatını koşarak geçirmektir. Ancak evreni sıfırlamak için nihai fedakarlık yapmak yeterli olacak mı?”

The Flash 16 Haziran’da sinemalarda!

Bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz? The Flash devam filmini görmek ister misiniz? Aşağıdaki yorumlarda ya da yazarımız @NateBrail’a Twitter’dan ulaşarak düşüncelerinizi paylaşın!

Kaynak

Verona AI

Merhaba dünya!

Ziyaretçi