Haber

Spider-Man: Across the Spider-Verse’ten Yeni Fragman

Yeni Spider-Man: Across the Spider-Verse filmi için yayınlanan fragman, Miles Morales’in evrenler arası örümcek kovalamacasına hazır olduğunu gösteriyor. Tüm Örümcek Adamları bir araya getiren yapımda Morales, hayatındaki iniş çıkışlarla başa çıkmaya çalışırken okuldaki derslerini idare etmeli ve kötülerle savaşmalıdır.

İlk fragmanda, animasyon yapımda diğer evrenlerden gelen Örümcek Adamlar ile tanışmasını ve aralarındaki çatışmaları konu alan Miles Morales’in tüm evreni kurtarabilmek için yapmak zorunda kaldığı fedakarlıklara şahit oluyoruz. Yaklaşık üç dakikalık fragman, Morales/Örümcek Adam’ın The Spot’u kateden çoklu evrenle karşılaşmasıyla başlıyor. Gwen Stacy’nin Miles’ı, Citadel of Ricks havası veren bir binada yeni Örümcek İnsanlarla tanıştırdığını görülüyor. Ayrıca, Morales’in ahlak ve etik anlayışına meydan okuyan Oscar Isaac’ın canlandırdığı Miguel O’Hara/Örümcek Adam 2099’a da uzunca bir göz atıyoruz.

Filmin yönetmenliğini Joaquim Dos Santos, Justin K. Thompson ve Powers üstlenirken, senaryosunu Dave Callaham ile birlikte Lord ve Miller kaleme alıyor. Yapımcılığını Lord, Miller, Avi Arad, Amy Pascal ve Christina Steinberg üstlenirken, baş yapımcılar arasında Peter Ramsey, Bob Persichetti, Aditya Sood, Rodney Rothman, Rebecca Karch ve Brian Bendis bulunuyor.

2 Haziran 2023’te gösterime girecek olan filmde, Shameik Moore (Miles Morales), Oscar Isaac (Miguel O’Hara), Jake Johnson (Peter B. Parker) ve Hailee Steinfeld (Gwen Stacy) gibi isimler karakterlere sesleriyle hayat veriyor.

Ziyaretçi