Haber

KRAVEN THE HUNTER Sony’nin İlk R-Rated Filmi Olacak

“Hiç kimse avdan sağ kurtulmaz…”

Kraven the Hunter filminin ilk görüntüleri CinemaCon’da gösterildi. Başrol oyuncusu Aaron Taylor Johnson, fragmanı tanıtırken Kraven’ın Sony Pictures’ın ilk 18+ Marvel filmi olacağını şaşırtıcı bir şekilde duyurdu.

Gerçek dünyada geçen Marvel filmi

Kick-Ass yıldızı, Kraven’in “gerçek dünya ile yoğun bir şekilde bağlantılı bir Marvel filmi olacağını” ve onun “acımasız bir avcı, çok iyi eğitimli bir katil” olduğunu bildiğimizi belirtti.

Karışık duygular ve şiddetli çatışma

Fragmanın geri kalanı, çizgi romanlardaki imza kürklü yelekli Kraven’ın kaçak avcılarla yüzleşmesini ve onlara karşı hızlı, şiddetli bir mücadele vermesini gösteriyor. Ayrıca Taylor-Johnson’ın Sergei Kravinoff karakterinin Rus babası olarak Russell Crowe’a bir göz atıyoruz ve sonunda, Spider-Man düşmanı Rhino’nun filmde yeniden tanıtılacağı ortaya çıkıyor.

Alessandro Nivola Rhino olacak

Alessandro Nivola (The Many Saints of Newark) karakteri canlandırıyor, ancak Rhino modunda onun kolunun kalın deriye dönüşmeye başladığını görüyoruz ve “beni neden Rhino diye çağırıyorlar öğrenmek istemez misin?” diye soruyor.

J. C. Chandor yönetiyor

J. C. Chandor’un yönettiği Kraven, 6 Ekim’de vizyona girecek ve Ariana DeBose, Fred Hechinger ve Christopher Abbott’ı da kadrosunda bulunduracak.

Verona AI

Merhaba dünya!

Ziyaretçi