Haber

Adam Driver MCU’ya Mı Katılıyor?

Adam Driver, uzun süredir Marvel Sinematik Evreni dedikodularının ardından, şu an MCU’nun Reed Richards rolüne talip olarak görülüyor.

Son dönemde yayınlanan The Hot Mic Podcast bölümüne göre, Adam Driver’ın MCU Reed Richards rolünü üstlenmek için düşünüldüğü iddia ediliyor. Jeff Sneider, söylentiyi doğrulayan ve rolün kabul edilmesi durumunda Adam Driver’a verileceğini belirten bir açıklamada bulundu.

Reed Richards Rolü İçin İddialar

Sneider, MCU Reed Richards rolü için Adam Driver ile yapılan görüşmelerin üzerinden yaklaşık 5 ay geçtiğini belirtti ve Fantastic Four filmi ile ilgili ilk kez gerçek anlamda bir bağlantı kurulduğunu ifade etti. Ayrıca, Star Wars’taki rolü nedeniyle, Doctor Doom karakteri için de aday olduğu düşünülen Driver’ın gerçekte bu karakteri oynamış olabileceğini de vurguladı.

Bu, Driver’ın adının Reed Richards rolüyle anıldığı ilk kez değil. Sneider daha önce de The Hot Mic podcast bölümündeki bir sohbette, Driver’ın bu karakteri canlandırmak için başı çeken isim olduğunu paylaşmıştı.

Diğer Oyuncular ve Fantastic Four Filmi

Öte yandan, Beyond the Trailer’dan Grace Rudolph da Adam Driver’ın “belirli bir esnek rol için öncü aday” olabileceğine işaret etti. Driver’ın Reed Richards’ı canlandıracağı söylentilerinin yanı sıra, Elvis yıldızı Austin Butler’ın da The Human Torch olarak bilinen Johnny Storm karakterini oynamak üzere düşünüldü öne sürülüyor.

Marvel’ın Fantastic Four çizgi roman serisi, Stan Lee ve Jack Kirby tarafından 1961 yılında yayınlanmış ve Marvel Comics tarafından üretilen ilk süper kahraman ekibi oldu.

Marvel Sinematik Evreni’nin 6. aşamasında yer alacak olan film, 14 Şubat 2025’te gösterime girecek.

Verona AI

Merhaba dünya!

Ziyaretçi