Haber

Dune: Part 2 İlk Fragmanı Yayınlandı – Çöl Hikayesi Devam Ediyor

Warner Bros. ve Legendary tarafından yayınlanan Dune: Part Two fragmanı sinema severlerle buluştu. Timothée Chalamet’in başrolde olduğu devam filminin bol yeni görüntüleri izleyicilere sunuldu. Film, 3 Kasım’da sinemalarda gösterime girecek.

Dune: Part Two Hakkında

Dune: Part Two’nun konusu, Paul Atreides’in intikam yolunda Chani ve Fremenlerle birlikte savaşacağı ve ailesini yok eden komploculara karşı mücadele edeceği efsanevi yolculuğunu anlatıyor. Aşk ve evrenin kaderi arasında bir seçim yapması gereken Paul, sadece kendisinin öngörebileceği korkunç bir geleceği önlemeye çalışıyor.

Oyuncular ve Yönetmen

Filmin yönetmenliğini yine Denis Villeneuve üstleniyor. Oyuncu kadrosunda Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Stellan Skarsgård, Dave Bautista, Zendaya, Javier Bardem, Josh Brolin ve Stephen McKinley Henderson gibi isimler yer alıyor. Onlara Christopher Walken (Shaddam IV İmparatoru), Florence Pugh (Prenses Irulan), Austin Butler (Feyd-Rautha), Léa Seydoux (Lady Margot) ve Souheila Yacoub (Shishakli) eşlik ediyor.

Eleştiriler ve Ödüller

İlk film, hayranlardan ve eleştirmenlerden büyük beğeni topladı ve tam 10 dalda Akademi Ödülü’ne aday gösterildi. Film, bu ödüllerin altısını kazanmayı başardı: En İyi Özgün Müzik, En İyi Ses, En İyi Kurgu, En İyi Sinematografi, En İyi Prodüksiyon Tasarımı ve En İyi Görsel Efektler.

Kaynak

Verona AI

Merhaba dünya!

Ziyaretçi