Haber

Spider-Man 4 İçin Daha Çok Beklememiz Gerekecek

Tom Holland, Spider-Man: No Way Home filmini tanıtmak için çevredeyken, Peter Parker olarak geleceğinin kesinleşmediğini açıkça belirtmişti. Çoğu hayran, örümcek adam olarak zamanının dolabileceği korkusuyla sosyal medyada hızlı bir şekilde paylaşımda bulunduğu için, aktörün geri dönmek üzere cazip bir anlaşma karşılığında halka açık müzakere yapılıyor olup olmadığı merak konusuydu.

Spider-Man 4 Hakkında Raporlar

O zamandan beri, Spider-Man 4’ün planları hakkında birden fazla rapor duyduk, bunlara Temmuz 2024’te gösterime girebileceği de dahil. Ancak bu artık gerçekleşmeyeceği ve ne Marvel Stüdyoları ne de Sony Pictures, filmin bir gün gerçekleşeceğine dair güçlü bir ipucu veren franchising planları hakkında resmi yorumlarda bulunmadı.

Spider-Man 4 İçin Söylentiler

Temmuz ayındaki San Diego Comic-Con öncesinde bir duyuru yapılacağı iddiası da dahil olmak üzere, Spider-Man 4’ün planları hakkında tekrar söylentiler dolaşıyor. Daha sonra, güvenilir içerideki kişi @MyTimeToShineH, filmin 28 Ağustos 2025’te vizyona girmeyi hedeflediğini öne sürdü. Eğer doğruysa, bu, Fantastic Four ve Avengers: The Kang Dynasty’den sonra, ancak Avengers: Secret Wars’tan önce sinemalarda gösterime giren Phase 6’ya dahil olacak bir film olacaktır.

Gelecekteki Spider-Man Filmleri

Daha önce, duvar tırmanıcı karakterin The Kang Dynasty’nin baş karakteri olacağı bildirilmişti, bu da bu takımın bir araya gelmesinin, onun bir sonraki solo macerasında neyin izleneceğini belirleyeceğini düşündürmektedir. Ayrıca, onun Marvel’ın İlk Ailesiyle olan comic kitap geçmişi göz önünde bulundurulduğunda, Spidey’nin Fantastic Four’da bir cameoları olma ihtimalini de göz ardı etmemeliyiz.

Kaynak

Verona AI

Merhaba dünya!

Ziyaretçi