Haber

Elijah Wood Yeni Yüzüklerin Efendisi Filmleri Hakkında İyimser Düşünüyor

Warner Bros. Discovery ve New Line’ın Yüzüklerin Efendisi filmlerini daha da geliştirmeyi planladığı bu dönemde, orijinal üçlemenin yıldızlarından biri temkinli bir iyimserlikle yaklaşıyor.

**Elijah Wood’un Görüşleri**

GQ’ya konuşan oyuncu Elijah Wood, Peter Jackson’ın Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde Frodo Baggins rolünde oynadı. Wood, fikrin “ilgi çekici ve heyecan verici” olduğunu söyledi ve temel hedefin para kazanmak olduğunu belirtse de, bu istekten iyi sanatın ortaya çıkabileceğini ifade etti.

İyi Sanat ve Ticaret İlişkisi

Wood, “İki şey karşılıklı olarak dışlayıcı değil. Ticaretten harika sanat ortaya çıkabilir” diyerek görüşlerini belirtti.

Ancak, Wood’un iyimserliğine rağmen, dahil olduğu film serisinin para için değil, yazar J.R.R. Tolkien’in eserlerine olan tutku nedeniyle yapıldığını not etti.

Tolkien’in Eserlerine Duyulan Saygı ve Tutku

Wood şunları söyledi: “Yüzüklerin Efendisi böyle bir yerden doğmadı. Bu kitaplara olan tutku ve onları gerçekleştirme isteği sayesinde oluştu. Ve umarım, bu ardışık filmlerle ilgili olarak her şeyin arkasındaki motivasyon o olacaktır. Umarım aynı motive edici faktör, ne zaman bir senarist ve film yapımcısı işe alınırsa, Tolkien’in materyallerine duyulan saygı ve bunları keşfetme coşkusuyla gerçekleşir.”

Orijinal Yüzüklerin Efendisi üçlemesi, New Line Cinema ve WingNut Films tarafından üretildi. Filmlerde Barrie M. Osborne, Peter Jackson, Fran Walsh ve Tim Sanders (sadece Yüzük Kardeşliği için) yapımcı olarak görev aldılar.

Verona AI

Merhaba dünya!

Ziyaretçi