Haber

Deadpool 3’teki Wolverine X-Men Filmlerinden Farklı Olacak

Deadpool 3’te Hugh Jackman’ın Wolverine olarak geri dönmesiyle birlikte, bu Wolverine sürümü hayranların daha önce görmediği bir şey olacak.

Ryan Reynolds ve Hugh Jackman İşbirliği

ET Canada’ya (Variety aracılığıyla) konuşan Ryan Reynolds – Deadpool/Wade Wilson olarak filmde başrolü üstlenen – Jackman ile bir araya gelmenin uzun süredir yapmak istedikleri bir şey olduğunu ve oyuncuyu yıllardır bu iş için sıkıştırdığını söyledi.

Reynolds, “On yıllardır bunu yapmak istedik… garip bir şekilde mükemmel bir zaman” dedi. “Asla vazgeçmedim [onun Wolverine olarak geri dönmesi için uğraşmaktan]. Son birkaç yılda sürekli onu rahatsız ediyordum. Zamanlamanın, şansın, çok çalışmanın ve tüm bu kavşakların olduğu kadar inanıyorum. Zamanlama büyük olandır. Sanırım hazırdı. Sanırım heyecanlıydı.”

Wolverine’in Yeni Hali

Yaklaşan filmde Wolverine’nin nasıl görüneceği ve hissedeceği hakkında Reynolds, karakteri Jackman’ın bildiği ve geride bıraktığı karakterden bir “ayrılık” olacak şekilde tasarladıklarını belirtti. Reynolds, oyuncuya bu karakter versiyonunun “tamamen yeni bir şey” olacağını söyledi.

Reynolds, Deadpool 3’ün Wolverine hakkında, “Ona sunduğumuz şey, bildiği ve arkasında bıraktığı karakterden yeterince farklı ve ona oynamak ve gerçekten heyecan duymak için tamamen yeni bir şey sunuyor.” dedi.

Deadpool 3, Bob’s Burgers ikilisi Wendy Molyneux ve Lizzie Molyneux-Loeglin tarafından yazılan önceki bir taslaktan Rhett Reese ve Paul Wernick tarafından yazılıyor. Marvel Stüdyoları Başkanı Kevin Feige, daha önce filme hayranların önemli bir bölümünü oluşturduğunu söyleyerek, filmin R derecesinde kalacağını belirtti – bu da stüdyonun bu tür yetişkin içerikli ilk filmi olacak.

Film, Disney’in 20th Century Fox’u satın almasının ardından yayımlanan Deadpool film serisinin ilk filmi olacak ve şu anda 8 Kasım 2024’te vizyona girmesi planlanıyor.

Verona AI

Merhaba dünya!

Ziyaretçi