Haber

Prehistoric Planet İkinci Sezonu Büyüleyici Gözüküyor

Prehistoric Planet, hayatlarında kaşıntılı, meraklı, sakar ve sesli hayvanlar olan dinozorları sergilemektedir. Apple TV+, bilimsel dinozor gösterisinin ikinci sezonu için fragmanı bugün yayınladı ve 22 Mayıs’ta yayına girmesi planlanmaktadır.

Geçen Yılki İlk Sezon

Geçen yıl, doğa severler ilk kez, Sir David Attenborough’ın tatlı sesiyle dinozorların yaşadığı, 66 milyon yıl önceki dünya hakkında bilgi almışlardır.

Yapım Ekibi ve Kullanılan Teknoloji

Dizinin ilk sezonunu hazırlayan 1.500’den fazla paleo sanatçı, CGI sanatçısı, dinozor uzmanı ve film yapımcısı bulunmaktaydı.{code_01} Amaç, dinozorların en saldırgan halleri yerine, hayvanlar olarak resmedildikleri ve tüm tuhaflıkları ve zaaflarıyla doğayı anlatan BBC’deki Attenborough tarafından anlatılan Prehistoric Planet’ın dünya versiyonunu oluşturmaktı.

İkinci Sezon Hakkında Bilgiler

İkinci sezon için onaylanmış olan türler arasında büyük pterosaur Quetzalcoatlus ve Hatzegopteryx, tüylü dinozor Pectinodon ve Hint sauropod Isisaurus bulunmaktadır. (Kretase döneminde Hindistan, dünyanın en büyük dinozorlarına ev sahipliği yapmıştır.) Yeni sezonla ilgili daha fazla detay yakında açıklanacak, ancak şimdilik fragmanı izlemeye (ve tekrar izlemeye) devam edeceğiz.

Verona AI

Merhaba dünya!

Ziyaretçi