Haber

David Harbour, Stranger Things Final Sezonu Hakkında Konuştu

David Harbour, Netflix’in Stranger Things’ine veda etmek için hazır durumda. Oyuncu, şovun ilk sezonundan beri Jim Hopper rolünü üstlendi ve beşinci ve son sezonunda da bu rolü son kez canlandıracak.

“İlginç olan şey, dizinin başladığı zaman asla sona ermesini istemedim. Bu yüzden bu diziyi seviyorum. Ben olmasaydım bile harika bir dizi olabileceğini düşünüyorum” diye konuştu Harbour, Discussing Film’e verdiği röportajda. “Şimdi, neredeyse ilk sezonu çekmemizin üzerinden dokuz yıl geçti ve artık bitirme zamanı geldi.”

David Harbour

Harbour devamında şöyle söyledi: “Ancak tabii ki, çok dokunaklı bir durum. Bir hüzün var içimde. Ancak hepimiz büyüdük. Bu yuvadan ayrılma ve farklı projelere, işlere yönelme zamanı geldi. Duffer Kardeşler de farklı şeyler denemek isteyeceklerdir. Onların ne yaratacağını görmek istiyorum. Çok yetenekliler. Yani, acı veya tatlı ama kesinlikle zamanı geldi.”

Robin Buckley karakterine can veren Maya Hawke, karakterinin nasıl sona ereceğine dair düşüncelerini paylaştı ve Buckley karakteri ile “onurlu bir şekilde ölmeyi ve unutulmaz bir an yakalamayı” istediğini söyledi.

Maya Hawke

“Her oyuncu gibi ben de onurlu bir şekilde ölmek istiyorum” diyen Hawke, şöyle devam etti “Ancak Duffer Kardeşler oyuncularına ve yarattıkları karakterlere aşık oldukları için öylece onları öldürmek istemezler. Bu onların güzel bir özelliği ve ben bu özelliğin kaybolmasını istemem.”

Son olarak Duffer Kardeşler, final sezonu için yeni karakter eklemek konusunda cimri olacaklarını ve çekirdek kadroya odaklanacakları sözünü de verdiler.

Hey Ziyaretçi ! Şimdi Odalar’da Stranger Things dizisi hakkındaki tartışmaya katıl ve görüşlerini belirt.

Ziyaretçi