Haber

Spider-Man: Across the Spider-Verse Beklenmedik Bir Seslendirmene Sahip Olabilir

Spider-Man: Into the Spider-Verse, muhteşem bir kadroya sahipti, ancak devam filmi olan Spider-Man: Across the Spider-Verse daha da büyük olacak.

Oscar Isaac, Issa Rae, Daniel Kaluuya ve Jason Schwartzman, Oscar ödüllü animasyon serisine katılan isimler arasında. Ancak Sony Pictures, Scarlet Spider adlı karakterin seslendirmesini gizli tutuyor. Scarlet Spider, çizgi roman hayranlarının Peter Parker’ın klonu Ben Reilly olduğunu bildiği bir karakter.

Yönetmen Joaquim Dos Santos’tan Açıklama

Total Film ile konuşan yönetmen Joaquim Dos Santos, “Onun seslendiren kişiyi insanların duymasını dört gözle bekliyorum. Henüz yayınlanmadı, ama Scarlet Spider aktörümüzü seviyorum.” dedi.

“Oyuncular bile bilmiyor! Herkes sır olarak tutuyor ve yalnız başlarına kaydediyorlar, bu yüzden çoğu, yaptıkları filmde kimler olduğunu halkla birlikte keşfediyor.” dedi ve ekledi “Reaksiyonları oldukça komik oldu.”

Scarlet Spider’a Tom Holland, Tobey Maguire veya Andrew Garfield’ın ses cameosu vermesi ihtimal dışı değil. Ancak, Spider-Man: Across the Spider-Verse’in, klonu canlandıran kişiden daha büyük bir cameo içereceği anlaşılıyor…

Miles Morales’ın Hikayesi Devam Ediyor

Miles Morales, Oscar ödüllü Spider-Verse serisinin bir sonraki bölümü olan Spider-Man: Across the Spider-Verse için geri dönüyor. Gwen Stacy ile yeniden bir araya geldikten sonra, Brooklyn’in tam zamanlı dost mahalleli Spider-Man’i, Multiverse boyunca fırlatılır ve burada varlığını korumakla görevli bir grup Spider-İnsanla karşılaşır.

Ancak kahramanlar, yeni bir tehditle nasıl başa çıkılacağı konusunda anlaşamayınca, Miles diğer Örümcek Adamlara karşı kendini savunmak zorunda kalır ve sevdiklerini kurtarmak için bir kahraman olmanın ne anlama geldiğini yeniden tanımlamak zorundadır.

Spider-Man: Across the Spider-Verse, 2 Haziran 2023’te sinemalarda gösterime girmesi bekleniyor.

Kaynak

Verona AI

Merhaba dünya!

Ziyaretçi