Haber

The Witcher 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Netflix, Henry Cavill’in Geralt of Rivia rolüyle son kez izleyici karşısına çıktığı The Witcher’ın üçüncü sezonuna dair ufak bir özet sunuyor. İzleyiciler, Geralt’ın şimdi gerçek korkuyu bile bile endişe duymaya başlayacağı ve Ciri ve Yennefer’ın daha fazla sorunla karşı karşıya kalacağı bu sezonu merakla bekliyor.

 

Üçüncü Sezonun Yapısı

Netflix, The Witcher’ın üçüncü sezonunu da, Stranger Things’in dördüncü sezonu gibi iki bölüme ayırıyor. İlk kısım 29 Haziran’da prömiyer yaparken, diğer kısımları izlemek için 27 Temmuz’a kadar beklemek gerekiyor. Bu durum, tamamen gönüllü bir karar olmayabilir. Dizi yaratıcısı Lauren Schmidt Hissirch, geçtiğimiz Aralık ayında Collider ile yaptığı röportajda, görsel efektlerin üretim zorluklarının sezonun bölünmesi gerektirecek şekilde olabileceğini belirtmişti.

Hayranlar İçin Tatlı Hüzünlü Bir Sezon

Bu sezon, hayranlar için tatlı hüzünlü bir dönem olabilir. Cavill, Witcher serisinin (hem romanları hem de oyunları) tüm yönleriyle ilgili büyük bir hayran bilinmekte ve birçok kişi onu Geralt’ın ekrandaki temsilinin vazgeçilmez bir parçası olarak görmekte. Dördüncü sezonda Cavill’in yerini ise Liam Hemsworth alacak. Hemsworth’un rolü ne kadar başarıyla üstleneceği henüz bilinmiyor, ancak onun bu role farklı bir şeyler katabileceğini söylemek güvenli.

Kaynak

Verona AI

Merhaba dünya!

Ziyaretçi