Haber

The Flash Filminin Son Fragmanı Yayınlandı

CinemaCon’daki dünya prömiyeri ile aynı gün, yeni The Flash fragmanı, yaklaşan DC Evreni filmi için yayınlandı. Yeni fragmanda Ezra Miller’ın Barry Allen/Flash, Michael Keaton’ın Batman ve Sasha Calle’ın Supergirl’ü ailelerini kurtarmak için zamanda değişiklik yapan Barry’nin sonucu olarak Michael Shannon’ın Zod’una karşı mücadele ediyorlar. Ben Affleck de Barry’ye trajedi ile başa çıkmak konusunda öğütler sunan Bruce Wayne versiyonu olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni The Flash Fragmanı

Yeni The Flash Poster

The Flash, Ezra Miller’ın DCU’nun Scarlet Speedster/Barry Allen karakterine geri dönüşünü görüyor. Miller’a Batman v Superman: Adaletin Şafağı, Adalet Birliği ve Zack Snyder’ın Adalet Birliği filmlerinde olduğu gibi bu filmde de Kiersey Clemons (Iris West), Maribel Verdú (Nora Allen), Sasha Calle (Supergirl) ve Ron Livingston (Henry Allen) eşlik ediyor. Ayrıca, Keaton ve Ben Affleck, filmin Bruce Wayne/Batman versiyonlarında tekrar rol alıyorlar.

Filmin Özeti

Özet olarak, “Barry süper güçlerini kullanarak zamanda geri gidip geçmişin olaylarını değiştirmeye çalıştığında, The Flash’taki dünyalar çarpışır. Fakat ailesini kurtarma girişimi, geleceği istemeden de olsa değiştirdiğinde, Barry, General Zod’un dönüşü, yok olma tehdidi ve başvurulacak hiçbir Süper Kahraman olmadığı bir gerçeklikte sıkışıp kalır. “Barry, emekliye ayrılmış çok farklı bir Batman’i ikna edebilirse ve hapsedilmiş bir Kryptonian’ı kurtarabilirse … tüm bu yaşanacaklardan sonra. Sonuçta, bildiği geleceğe dönmek için dünyayı kurtarmak zorundadır ve tek umudu hayatı için yarışmaktır. Fakat evreni sıfırlamak için en büyük fedakarlığı yapmak yeterli olacak mı?” Film, It’in yönetmeni Andy Muschietti tarafından yönetiliyor ve en son senaryo, Christina Hodson (Birds of Prey) tarafından yazıldı. Marianne Jenkins’nin yönetici yapımcılığını üstlendiği filmde, Michael Disco ve Barbara Muschietti yapımcı olarak görev yapıyor.

Kaynak

Verona AI

Merhaba dünya!

Ziyaretçi