Haber

Joker 2 Filmi Vizyon Tarihi Sızdırılmış Olabilir

4 Ekim 2019’da gösterime giren ve Joaquin Phoenix‘in başrolde görev aldığı Joker filmi beklentileri aşarak 1 Milyar Dolar hasılat barajını geçmişti. Hem izleyicilerden hem de eleştirmenlerden tam not alan bu yapımın devam filminin çekilip çekilmeyeceği herkes için bir soru işaretiydi. Geçtiğimiz aylarda yönetmen Todd Phillips bu soru işaretlerine bir son verdi ve Joker 2: Folia A Deux isminde bir devam filmi üzerinde çalıştığını sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu.

Şimdi ise Joker 2 hakkında yeni haberler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde çekimi tamamlanan Batgirl ve Scooby-doo filmlerini vizyona sürmekten vazgeçen Warner Bross, belki de kızgın izleyicilerin ağzına bir parça bal sürmek için Joker 2 filmi ile ilgili bazı detayları açık etti.


Joker 2: Folia A Deux (Paylaşılmış Psikoz) Ne Zaman Çıkacak?

Deadline‘nin DC kaynaklarından aldığı bilgilere göre WB yeni film için 4 Ekim 2024 yılını vizyon tarihi olarak belirlemiş durumda. Yani ilk filmden tam 5 yıl sonra vizyona çıkması bekleniyor. Başrolde yine Joaquin Phoenix görev alacak. Filmin diğer oyuncuları henüz belirlenmemiş durumda.

Joker 2: Folia A Deux Konusu ne olacak?

Yeni film, ilk söylentilere göre bir müzikal olarak planlanmış Bu, bir süperkahraman filmi için alışılmadık bir tercih. Daha da ilginci Harley Quinn rolünde Lady Gaga‘nın düşünüldüğüne dair bir takım söylentiler mevcut.

Yeni Filmde Batman Olacak Mı?

Yeni filmde Batman’in olup olmayacağı şu an için belirsiz. İlk gelen bilgilere göre yine solo devam eden Robert Pattinson‘un Batman’inin Joker 2’de görülmesi beklenmiyor. Lakin filmin henüz senaryo yazım aşamasında olduğunu düşünürsek bu durumun ilerde değişme olasılığı hala mevcut.

Hey Ziyaretçi ! Şimdi Odalar’da Joker 2:  Folie à Deux filmi hakkındaki tartışmaya katıl ve görüşlerini belirt.

Ziyaretçi