Haber

Deadpool 3, Geçmiş Filmlerden Dönen 2 Karakteri Kadrosuna Ekliyor

İki büyük oyuncu, Karan Soni ve Leslie Uggams, Deadpool 3’te yer alacakları haberiyle geri dönüyorlar. Dopinder ve Blind Al karakterlerini canlandıran Soni ve Uggams, ilk filmde kısa süre görünmelerine rağmen Deadpool 2’de genişletilmiş roller aldılar. Başrol Ryan Reynolds’a, Deadpool dünyasına yeni katılan Hugh Jackman, Emma Corrin ve Matthew Macfadyen gibi oyuncular da katılacaklar.

Soni’nin canlandırdığı Dopinder, ilk filmde Deadpool’u çeşitli yerlere götüren bir taksi şoförü olarak ortaya çıktı. İkinci filminde, Deadpool’un bir süper kahraman olma yolunda takip etmeye çalışır ve sonunda Essex House’un müdürünün üzerinden aracıyla geçerek yardım eder.

Diğer yandan, Uggams’in canlandırdığı Blind Al, Wade Wilson ile yaşayan yaşlı bir kör kadındır ve onların evi Deadpool ve müttefikleri için bir güvenli ev görevi görür.

Deadpool 3, Rhett Reese ve Paul Wernick tarafından yazılıyor. Marvel Stüdyoları Başkanı Kevin Feige, filmin, ilk iki filmin olduğu gibi R-Rated sınıflandırmasını koruyacağını hayranlara söz vermişti. Bu, söz konusu R-Rated değerlendirmeyi alan ilk Marvel Filmi olacaktır.

Film, 20th Century Fox’un Disney tarafından satın alınmasından sonra Deadpool film serisinin piyasaya sürülen ilk filmi olacak. Filmin, 8 Kasım 2024’te piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Verona AI

Merhaba dünya!

Ziyaretçi