Haber

James Gunn, Superman Cast Söylentilerini Bir Kez Daha Yalanladı

James Gunn, The Suicide Squad yönetmeni ve DC Studios’un ortak CEO’su, daha fazla Superman: Legacy kadro söylentilerini çürüttü.

Clark Kent rolünün yakında atanacağına dair bir söylentiye yanıt veren Gunn, DC Studios’un henüz bu rol hakkında herhangi bir aktörle konuşmadığını ve sadece “özel listeler” hazırladığını ve seçmeler için malzeme hazırladığını belirtti. Bu, Gunn’ın geçen hafta filmin kadrosunun ne kadar ilerlemekte olduğuna dair yaptığı yorumlara uyuyor.

Söylentiyi ilk olarak bildiren Grace Randolph, Gunn’ın söylentiyi çürüttüğünden beri rol için duyduğu en üst seçimin Hunters yıldızı Logan Lerman olduğunu açıklayabileceğini belirtti. Gunn, iddiayı reddetti ve sadece “Kayda geçmek için, onun kim olduğunu bilmiyorum” dedi.

Bazı Twitter kullanıcıları, Gunn’ın yanıtını aktöre yönelik küçük düşürücü olarak yorumladı, bu da yönetmenin bu şekilde düşünmediğini ve birçok aktörün adını bilmediğini açıklamasına yol açtı. Gunn daha sonra kim olduğunu anlatılması üzerine Lerman’ı tanıdığını ve yetenekli olduğunu düşündüğünü belirtti ama tekrar Lerman’ın Superman: Legacy’deki Superman’in kadrosuna dahil olmadığını belirtti.

“Superman: Legacy, Superman’in Kripton kökenlerini, Kansas’taki Smallville’de büyüyen Clark Kent olarak geçirdiği insan tarafıyla dengelemeye çalıştığı hikayeyi anlatıyor” diye açıklıyor film özeti. “O, eski moda görülen bir dünyada insan iyiliği tarafından yönlendirilen, hakikat, adalet ve Amerikan yolu’nu temsil ediyor.”

DC Evreni’nin ilk aşaması olan Chapter One: Gods and Monsters (Birinci Bölüm: Tanrılar ve Canavarlar), çeşitli filmler ve televizyon şovlarını içerecektir. Açıklanan projelerden bazıları Superman: Legacy, Batman ve Robin’e odaklı The Brave and the Bold adlı film, Supergirl: Woman of Tomorrow adlı Supergirl filmi, Swamp Thing filmi ve birden fazla televizyon şovu.

Verona AI

Merhaba dünya!

Ziyaretçi